Elewacja sklepu UNIQLO na Filipinach pomalowana farbą KNOxOUT

Znana, japońska marka maluje elewację swojego sklepu farbą KNOxOUT

UNIQLO to japońska marka odzieżowa, która do 2025 roku chce wykorzystywać materiały tylko z zrównoważonych źródeł. Na Facebooku ma ponad 2 mln followersów. Na Filipinach otworzyła już swój trzeci sklep, i tym razem całą elewację budynku, który ma 1418 mkw. pomalowała ekologiczną farbą KNOxOUT, która redukuje zanieczyszczenia powietrza. Jest też miły akcent.  Lokalny artysta AG Saño na podstawie najważniejszych, ekologicznych wartości firmy, przygotował projekt ekologicznego muralu. 

Ekologiczny mural Filipiny farba KNOxOUT

UNIQLO Nuvali Branch

Będąc na Filipinach w Santa Rosa, w środkowej części wyspy Laguna, można zauważyć wolnostojący, przydrożny sklep UNIQLO. Obok sklepu znajduje się Green Park, który powstał we współpracy z Ayala i UNIQLO Sustainability. W sklepie klienci znajdą szeroki wybór ubrań LifeWear dla mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt. Nie będzie też kłopotów z parkingiem, gdyż ma on 300 miejsc. Właściciele zaplanowali kącik dla dzieci, a jedna z 11 przymierzalni jest przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami.

Ekologiczny Mural w Santa Rosa UNIQLO

Siła odzieży

UNIQLO Nuvali Roadside Store podkreśla, że jego najważniejszą misją jest zrównoważony rozwój. Dlatego w sklepie jest wyodrębnione dedykowane miejsce, w którym klienci mogą się krok po kroku dowiedzieć, jak UNIQLO wspiera planetę, ludzi i społeczeństwo.

Klienci mogą też w pudełku Re.UNIQLO zostawić rzeczy, w których już nie będą używać, a każda z tych rzeczy otrzyma drugie życie.

Na terenie sklepu znajdują się również meble z recyklingu wykonane z tworzyw sztucznych i skrawków starego dżinsu UNIQLO firmy JunkNot.

Wokół sklepu klienci mogą cieszyć się naturą. Są tu stojaki na rowery, stacja ładowania, aktywna strefa dla dzieci.

Farba, która oczyszcza powietrze

BOYSEN KNOxOUT to pierwsza na świecie farba oczyszczająca powietrze z technologią fotokatalityczną CristalACTiV™. Farba wykorzystuje energię świetlną do rozkładania szkodliwych zanieczyszczeń powietrza i przekształcania ich w nieszkodliwe substancje.Każde podłoże pokryte BOYSEN KNOxOUT staje się aktywną powierzchnią oczyszczającą powietrze, która pomaga chronić ludzi przed szkodliwymi gazami. Jego właściwości fotokatalityczne zapewniają również farbie KNOxOUT właściwości samoczyszczące, antybakteryjne i dezodoryzujące.

Ekologiczne elewacje

W Polsce elewację swojej fabryki – aż 3500 mkw. – pomalowała m.in. firma IMI Hydronic Engineering.

Pozostałe wpisy

Sklep z farbami KNOxOUT

Przedstawiamy pierwsze na świecie farby, które oczyszczają powietrze. Zamów już dziś! Każdą ścianę, którą pomalujesz elewacyjną farbą KNOxOUT zamienisz w oczyszczacz powietrza zasilany słońcem.

Scroll to Top