Wojciech Wójcik - Ekologiczne rozwiązania to nie tylko trend, to przyszłość!

Ekologiczne rozwiązania to nie tylko trend, to przyszłość!

Grupa RW jako wyłączny dystrybutor farby antysmogowej KNOxOUT

Cieszymy się, że Grupa RW została wyłącznym dystrybutorem farby oczyszczającej powietrze KNOxOUT. To dla nas bardzo ważny kierunek.

W grupie RW znajdują się firmy, które od 10 lat specjalizują się w reklamie. 

Reklama Wielkoformatowa zarządza ponad 100 ścianami wielkoformatowymi w Polsce, tworzy własną sieć billboardów, realizuje kampanie na nośnikach miejskich, sezonowych, w centrach handlowych.

Rok 2020 pokazał, że świat potrzebuje skutecznych, ekologicznych rozwiązań. I wiem, że to nie jest tylko trend, to kierunek, w którym zdecydowanie i mocno podążamy. Dlatego stawiamy na ekologiczne farby przeciw smogowe KNOxOUT.

Decydując się na reklamę postaw na ekologię z naszą farbą

Co zrobić, żeby reklama niosła wartość, a nie tylko komunikacyjny przekaz? Odpowiedzią są eko murale. Same murale cieszą się dużym poparciem społecznym, ale jeśli dodatkowo, niewiele większym wysiłkiem, możemy sprawić, że ściana pracuje na rzecz środowiska, czyli codziennie redukuje tlenki azotu, to jest to już najwyższy, społeczny wymiar.

To pierwsze ekologiczne rozwiązanie w portfolio Grupy RW, ale nie ostatnie. 

Farby KNOxOUT mogą być wykorzystana nie tylko do malowania eko murali, ale po prostu do przemalowania każdej elewacji, która ma choć minimalny dostęp do słońca. To innowacyjna technologia, która szczególnie w centrach miast ma bardzo duże znaczenie. Redukuje szkodliwe zanieczyszczenia; jak mówią malarze, łatwo się nią maluje; farba ma genialną konsystencję, jest bezwonna, nie wdychamy toksyn, i rzadziej trzeba ją odmalowywać, bo dzięki zastosowaniu brytyjskiego patentu Cristal Active jest również bardziej trwała. 

Wojciech Wójcik
członek zarządu, Grupa RW

Pozostałe wpisy

Sklep z farbami KNOxOUT

Przedstawiamy pierwsze na świecie farby, które oczyszczają powietrze. Zamów już dziś! Każdą ścianę, którą pomalujesz elewacyjną farbą KNOxOUT zamienisz w oczyszczacz powietrza zasilany słońcem.

Scroll to Top